2016 YGS'DEN SONRA YENİ GRUPLARIMIZ EĞİTİME BAŞLIYOR

Sanayi-i Nefise “butik” bir Güzel Sanatlar ve Tasarım atölyesidir. Atölyemizde, öncelikli olarak Güzel Sanatlar Fakültelerinin yaptığı Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim verilmektedir. Ayrıca tasarım ve sanat alanlarında farklı kesimlerden öğrenciler için de eğitim programlarımız mevcuttur.

Nezih ve sıcak bir ortamda Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin, yeteneklerini ortaya çıkarabilmeleri için güçlü bir desen altyapısı edinmelerini sağlamak, yaratıcı düşünce yetilerinin geliştirilmesine zemin hazırlamak, böylece Özel Yetenek Sınavlarında başarılı olarak hedefledikleri Üniversiteleri kazanmalarını sağlamak temel amacımızdır. Bu doğrultuda atölyemizde aşağıdaki konuları içeren geniş ve kapsamlı bir temel desen ve sanat eğitimi verilmektedir.

Eğitimlerimiz

Sistemimizde, Güzel sanatlara hazırlık, karakalem teknikleri, desen, mekan,
perspektif, kuru boya, sulu boya ve mülakat aşamaları için 
marker teknikleri, sinema ve sanat tarihi dersleri işlenmektedir.


Sosyal çevreden katılım olduğu gibi, akademiye hazırlık ve sanat tasarım fakültelerinde eğitim alan öğrencilere yönelik eğitimlerimiz12 ay boyunca devam etmekte.

Programımız 

Hafta içi: Pazartesi- Salı -Çarşamba-Perşembe
Haftasonu : Cumartesi - Pazar 

Eğitim saatleri: 10:00 - 17:00 arasındadır...

Kolay Ulaşım 

Eğitim mah.Ahsen Sok. Sadıkoğlu 1 İş mrk No:10 Kat:1 D:30 Kadıköy / İST

Atölyemiz istanbulda her iki yakaya hizmet eden söğütlü çeşme METROBÜS istasyonu yanı Kadıköy evlendirme dairesi karşısında bulunmaktadır. Tek bir şubemiz vardır. İstanbulu dörtbir ucundan ve şehirdışından gelen öğrencilerimiz mevcut.


Randevu için
İçmimar / CeyhunARSLAN

0555 581 52 53

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!