2020-2021 YENİ DÖNEM EĞİTİM PROGRAMIMIZ

Sanayi-i Nefise İç Mimar Ceyhun Arslan’nın “ Sanata rehberlik ” ilkesiyle akademik sanat eğitimi vermek amacıyla 2008 yılında İstanbul merkezli olarak kuruldu. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olan kurumumuz, Güzel Sanatlar Fakültelerinin yaptığı Özel Yetenek Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik eğitim programlarının yanı sıra tasarım ve sanat alanlarında 12 dalda eğitim programı ile farklı öğrenci gruplarına veya beceri geliştirme ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.
On yılı aşkın bir süredir Özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin, doğru görsel algıya sahip olmaları, gördüklerini doğru çizebilmeleri, hayal ettiklerini aktarabilme yetisini geliştirmelerini ve en önemlisi yetenek sınavlarında başarılı olarak hedefledikleri üniversiteleri kazanmalarına rehberlik ediyoruz.
“ Biz gücümüzü öğrencilerimizin yaratıcı ve katılımcı ruhundan alan bir kurumuz. “ Sanatsal eğitim programlarımızın ülkemizin geleceğine ışık tutacağına ve sanatın birleştirici doğasının olumlu sonuçlarını görebilecekleri bir gelecek armağan etmeyi bir sorumluluk olarak görüyoruz. Deneyimli eğitmen kadromuz, kurum yöneticilerimiz, öğrencilerimiz ve aileleri ile günümüze yön veren bir eğitim kurumu olabilme mutluluğunu yaşıyoruz.

KURUM YÖNETİCİSİ

Ceyhun ARSLAN

Eğitimlerimiz

Sistemimizde, Güzel sanatlara hazırlık, karakalem teknikleri, desen, mekan,
perspektif, kuru boya, sulu boya ve mülakat aşamaları için 
marker teknikleri, sinema ve sanat tarihi dersleri işlenmektedir.


Sosyal çevreden katılım olduğu gibi, akademiye hazırlık ve sanat tasarım fakültelerinde eğitim alan öğrencilere yönelik eğitimlerimiz12 ay boyunca devam etmekte.

Programımız 

Hafta içi:  Salı -Çarşamba-Perşembe
Haftasonu : Cumartesi - Pazar 

Eğitim saatleri: 11:00 - 17:00 arasındadır...

Kolay Ulaşım 

Adres: Eğitim Mah. Adım Sok. Orjin İş mrk. No:10/21 Kadıköy / İSTANBUL ( Söğütlüçeşme Metrobüse 2dk )

www.sanayiinefise.com

Atölyemiz istanbulda her iki yakaya hizmet eden söğütlü çeşme METROBÜS istasyonu yanı Kadıköy evlendirme dairesi karşısında bulunmaktadır. Tek bir şubemiz vardır. İstanbulu dörtbir ucundan ve şehirdışından gelen öğrencilerimiz mevcut.


Randevu için
İçmimar / CeyhunARSLAN

0216 606 06 88 / 0555 581 52 53

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!